Marlboro içimli Adıyaman tütünü

Marlboro icimli Adiyaman tutunu

Marlboro içimli Adıyaman tütünü

Marlboro içimli Adıyaman tütünü
Marlboro içimli Adıyaman tütünü

Fiyatı 60-70 Tl/Kg

Marlboro içimli Adıyaman tütünüDoğal ortamda yetiştirdiğimiz ve hiç bir katkı maddesi kullanmadan içime hazır hale getirdiğimiz tütünlerimizin en güzel yapraklarından özenle seçilerek siz değerli tiryakilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Marlboro içimli Adıyaman tütünü, Tamamı doğal ve organik olan tütünlerimizin içimi, tadı, dokusu ve rengi kendine has olup sitemiz haricinde hiç bir yerde bulamazsınız.

Marlboro içimli Adıyaman tütünü, hazırlanışı, işlenişi ve içimi çok özeldir. Stoklarımızda yeterli miktarda mevcut olup, yıl içinde istediğiniz dönemlerde sitemizde bulabileceğinizi garanti ederiz.

Tütünlerimizin Dünyaca ünlü olmasının altında yatan sır, bitkinin bölgemiz ekolojisine yüksek derecede adapte olmasından ve üretim esnasında özel yetiştirme metotlarının olmasından kaynaklanır. Alın teri, tecrübe ve üreticilerimizin tütüne olan sevgisi, Adıyaman tütününü çok özel hale getirmektedir.

Dünyaca ünlü Adıyaman Tütünü ve Çelikhan tütünlerini, yılların verdiği güven ve istikrar ile Adıyaman Tütüncülük olarak toptan ve perakende olarak satıyoruz.

Türkiye’nin her yerine, en kaliteli Adıyaman Tütünlerini ve Çelikhan Tütünlerini en uygun fiyatlar ile çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Tütünlerimiz tamamen organik olup, hiç bir katkı maddesi eklenmeden doğal bir şekilde işlenerek içime hazır hale getirilmiştir.

Tütün siparişleriniz sisteme düştüğü andan itibaren veya Telefon ile sipariş verdiğiniz andan itibaren, siparişleriniz düzenli bir şekilde hazırlanarak sistemde verdiğiniz adrese kargo’lanır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun siparişiniz 2 gün içerisinde kapınızda olacaktır.

Tütünlerimiz iade garantilidir. Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti odaklı olup, beğenmediğiniz ürünleri anında iade edebilirsiniz.

Kapıda ödeme yöntemi ile, tütününüzü aldığınızda ödemenizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Türkiye’nin İlk Adıyaman Tütünü, Çelikhan Tütünü Online Satış Sitesi https://adiyamantutunu.com

Yılların verdiği güvenle ürettiğimiz ve tamamı organik olan Adıyaman ve Çelikhan Tütünlerini Adıyaman Tütüncülük olarak gururla sizlere ulaştırıyoruz.

Sipariş ve Önerileriniz için İletişim sayfamızdan ve Telefon numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz

Fiyatlarımız toptan fiyatlar olup güncel ve perakende fiyatlar için bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

İletişim için Telefon Numaralarımız:

0 542 542 7484 – 0 532 704 85 69

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir