Adıyaman Tütünü

Adıyaman tütünü

Dünyaca ünlü, Adıyaman Tütünü ve Çelikhan tütünlerini, yılların verdiği güven ve istikrar ile Adıyaman Tütüncülük olarak toptan ve perakende olarak satıyoruz.

Türkiye’nin her yerine, en kaliteli Adıyaman Tütünü ve Çelikhan Tütünlerini en uygun fiyatlar ile çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Sattığımız tütünlerin tamamı doğal olup, üretimin bir kısmını şirketimiz büyük bir kısmınıda birlikte çalıştığımız üreticilerimiz gerçekleştirmektedir.

Dünyaca ünlü Adıyaman Tütünü ve Çelikhan tütünleri üretimin her aşamasında kontrol altında tutulup, içime hazır hale gelene kadar bir takım işlemlerden geçmektedir.

Yapılan işlemlerin tamamı doğal yöntemler olup, tütünün içime hazır hale getirilmesinde kesinlikle hiç bir katkı maddesi kullanılmamaktadır.

Tütünlerimizin çok içilmesinin en büyük nedeni, doğal ve katkısız olmalıdır.

Sizde tiryaki iseniz ve katkısız, kaliteli bir tütün içmek istiyorsanız, şimdi tam yerindesiniz.

Telefon numaralarımızdan veya online sipariş ile dilediğiniz tütünün siparişini verebilir, deneyip beğenmediğiniz taktirde iade edebilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, siparişinizi verdikten sonra en geç iki gün içinde siparişiniz kapınızda olur. Kapıda ödeme sistemi ile genel kargonuzu alırken ücretini ödeyebilirsiniz.

Siparişleriniz ve tütün hakkındaki tüm sorularınız İÇİN 0 542 542 74 84 numaralı telefondan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir